علیرضا افتخاری باز هم در 20:30 : او فریاد زد.گریه کرد و خط و نشان کشید. اما ایا جنبش اخلاقیات را فراموش کرده؟

قبل از هر چیز یک سوال: اقایان .هم وطنان ایا جنبش سبز اخلاقیات را فراموش کرده؟ ایا حریم خصوصی افراد را میخواهد بشکند؟ علیرضا افتخاری باز هم در 20:30 مصاحبه کرد .او به خاطر بی احترامی به دخترش در دانشگاه اصفهان گریه کرد !
نکته ی مهم این است امشب علیرضا افتخاری
همچنان بر حماقت خود صحه گذاشت و تکراررررررر کرد که ما چپ و راست نداریم .یک قانون است و یک رییس جمهور ! اما ایشان اشاره نکرد که این رییس جمهور 1 سال پیش در شرایطی رییس جمهور شد که 100 ها تن کشته شدند.ایشان اشاره نکردند با دستانی دست داده که به خون این جوانان کشته شده اغشته است.
اما سوال اساسی اینجاست. ملت سبز ایا اخلاقیات را فراموش کرده؟ سهم فرزند و خانواده ی اقای افتخاری در این حماقت تاریخی چیست؟
حتما به خاطر دارید که جواد امام در حوادث انتخابات دستگیر شد. و صد البته به یاد داریم که دختر نازنین جواد امام به صرف اینکه از خانواده ی جواد امام بود به گروگان گرفته شد. ایا ما نیز باید مقابله به مثل کنیم.قصد انکار اصل اشتباه افتخاری نیست.قصد این است که ایا راه مقابله با این اشتباه این است که به حریم خصوصی دختر ایشان تعرض کرد؟ قضاوت با شما

Advertisements

34 پاسخ to “علیرضا افتخاری باز هم در 20:30 : او فریاد زد.گریه کرد و خط و نشان کشید. اما ایا جنبش اخلاقیات را فراموش کرده؟”

 1. احمد Says:

  با توهین به خانواده افراد موافق نیستم. اما بنظر من این مصاحبه و این حرفها هم هم جزئی از خوش رقصیها و مظلوم نمایی های افتخاری برای جلب توجه حکومت هستش. شرم آوره!!

 2. امیر Says:

  زیادی مثبت بازی در نیار دوست من
  با آدمهای پست فطرت و بوقلمون صفتی مثل این مردیکه باید بدتر از خودشون برخورد کرد. احترام را باید برای کسی قایل شد که ارزش آنرا داشته باشد نه برای پاچه خار عوضی مثل این. به نظر من گناه امثال این حتی از خ.ر و ا.ن هم بیشتره.

 3. سوال Says:

  تو حرف افتخاری رو تو بیست و سی باور میکنی؟
  گیرم که درست باشه… از کجا معلوم که خودشونی نبوده؟

 4. میلاد Says:

  همه این مشکلات تقصیر احمدینژاد……..

 5. نیما Says:

  بله البته باید با دخترش و بقیه خانوادش این رفتار بشه که آقای افتخاری بفهمه که دست تکان دادن برای این جنایتکاران بی تلافی نیست و از اینکه با این جنایتکاران همکاری می کنه پشیمان بشه و دست از این کارهای ننگ آلود خود برداره و مثل یک هنرمند واقعی رفتار کنه مثل امثال استاد شجریان کلا همه کسانی که این پاچه خواری ها را میکنن باید به همین وضع دچار بشن که حکومت جنایتکار بفهمه که حامیان معدود خوشو از دست داره می ده و ضعیف ضعیف تر می شه

 6. رضا Says:

  افرین من هم قبول دارم
  اگر اقای افتخاری خبطی کرده ما باید او را اشکار کنیم و به خودمان جذبش کنیم نه اینکه بیشتر طردش کنیم وگرنه چه فرقی بین جنبش سبز و جمهوری اسلامی است

 7. آفتاب Says:

  برو بابا.به حریم خصوصی چه ربطی داره؟ مرتیکه ی احمق از طرف خودش واسه همه ی ملت تصمیم می گیره و می بره و می د,زه، بعد به دخترش گفتن بالای چشمت ابرو، خانم ناراحت شدن و باباشون تو صدا و سیمای عزت جون اشک تمساح ریختن؟
  ببینم به دختر یه نفر دیگه هم می گفتن بالای چشمت ابرو، این همه تو بوق و کرنا می کردن؟!! این همه زدن خونه و زندگی و حریم شخصی و غیر شخصیکروبی و زهرا رهنورد و موسوی و خاتمی و خانوادهی جوادی فرو ندا و سهراب وو …اوردن پایین، بیست و سی چه موضعی گرفت؟ بقیه چی؟
  خوب کاری کردن…اگه من بودم یه تف هم می نداختم توی صورت دخترش با این بابای نون به نرخ روز خور بی شرفش.این حرفا وقتی درسته که همه چیز برابر باشه.وقتی همه چیز برای اوناس، دیگه این حرفا کشکه.

 8. محمد _پ Says:

  پیشنهاد خوبی است
  درود بر نوریی زاد همه ایستاده هیم
  سحر نزدیک است……………………

 9. اسماعیل Says:

  باهرگونه تعرض به خانواده ها مخالفم.خوداین مردک باید بفهمد که چه خطائی کرده وبا شناختی که ازاو هست،فکرنمی کنم حالاحالاها بفهمد.پس خانواده را ازهربی احترامی معاف فرمائید.

 10. اکرم Says:

  البته فرزند را نبایدجای خطاها ی پدر مجازات کرد اما می خواهم به جناب افتخاری!!! بگویم که با این رفتارهای ناشیانه به این گندی که در انظار مردم زده باد نزند تا بوی بدش نه خودش را بیازارد و به دیگران را.

 11. keyvan Says:

  خود کرده را تدبير نيس
  افتخاري روزي که ماچ بوسه ميکرد
  با جونوري چون احمدي نژاد
  بايد فکر اين روز ها ميکرد

 12. امیر Says:

  حرف شما بسیار درست است.
  حتی من فکر می کنم این حق آقای افتخاری است که ایده و افکار متفاوت داشته باشد و به آقای احمدی نژاد رای دهد و احترام کند. نباید با کار های افراطی جنبش را آلوده کرد.
  در ضمن ایشان یک خواننده و یک هنرمند است. هر عقیده ای که داشته باشد مهم نیست، ایشان از ذخیره های ملی و فرهنگی ما هستند. ولی چون در خارج از ایران نیستند و ما هنوز ایشان را از دست نداده ایم دلیل نمی شود تا قدرشان را ندانیم، نباید اینگونه با وی رفتار کنیم.

 13. غریب Says:

  باید از افتخاری معذرت خواست اگر به دخترش بی احترامی شده باشد.اگر کسی جنبش سبز را واقعآ درک کرده باشد و از ظن غلط خود یار جنبش سبز نشده باشد می داند که دل چرکین شدن از کسی که احمدی نزاد را در آغوش می کشد شاید طبیعی باشد اما توهین به این فرد روا نیست چه برسد به توهین به دختر این فرد.به مخالف خود باید حق ابراز عقیده داد.عقیده ی افتخاری هر چه باشد حق اوست و کسی حق توهین به وی را ندارد.بیایید دموکراسی راتمرین کنیم.

 14. خائن وطن فروش Says:

  شما هنوز زنده این
  خدا شفاتون بده که نمی فهمین اکثریت یعنی چه!!!

 15. mehdi Says:

  اقایان ، دوستان ، رفقا ، عزیزان ، سروران (هرکس هرعنوانی را که شایسته خود میداند) با شما هستم سبزهای رفرمــــــــــــــــــــــــــــــــــــیست ویا اصــــــــــــــــــــــــلاح طلب .من حرفم نه با انقلابیها که اصلاح طلبان است . رفروم بمفهوم تغییر حاکمیت درشرایط کنونی (با توجه به فرهنک حاکم برجامعه ) نیست همانطور که موسوی دراعلامیه شماره 17 (اگراشتباه نکنم ) که میگوید ما درپی بدست اوردن قدرت نیستم بلکه میخواهیم قدرت را محــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدود کنیم . با این درک که درکیست بغایت درست (بنظرمن ) ؛ برخورد به افتخاری به مفهوم دوقطبی کردن جامعه است ورودررو قراردادن کسانی که میتوانند دراینده درکنار ما باشند . رفروم برعکس انقلاب محتاج فرهنگ سازی درزمینه های مدارا ، محبت ، گذشت وبالابردن قدرت تحمل صداهای مختلف در جامعه است . برخورد به افتخاری با توجه بانچه گفتم برخورد درستی نبود و شاید میلونها نفر درجامعه چون افتخاری میاندیشند . تبلیغات وامکانات حاکمیت را دست کم نگیرید . مگر چند درصد جامعه به اینترنت دسترسی دارند ؟ گذشته ازان نفس برخورد غلط است . برخورد ما بابرخورد حاکمیت تفاوتی دارد ؟ اگر برخورد انان غلط برخورد ماچی ؟ درست ؟ ازدوستان بالاترین تمنام اینه که باین بحثها دامن بزنند . گذشتن ازکنار این چنین بحثهای کلیدی میدان دادن به فرهنگ انقلاب است . با مهر واحترام به همه

 16. mehdi Says:

  درضمن یکی از بهترین پیشنهادهائی که تاکنون مـــــن دیده ام همین چاپ وبخش نامه های اینچنین که نوریزادها نوشته اند میباشد . باید باجامعه ارتباط گرفت وجای کمبود اطلاعات را پر کرد تابدینوسیله تبلیغات ارتجاعی حاکمیت را پاسخ گو بود . نوریزاد خوب فرهنگ جامعه را میشناسد وانگشت جای بسیارخوبی وبجائی گذاشته و ادبیات ومضمون نگاه وبرخوردش بی نظیره . پیشنهاد بسیار پسندیده وبجائیست و بیشتر تبلیغش کن وچرائی پخش سراسری شو باز کن . موفق باشید. با مهر واحترام بشما

 17. عاشق ولایت Says:

  لعنت بر جنبش سبز و پیروانش

 18. مهدي Says:

  به نظر من ايجاد هزينه‌هاي اجتماعي راهي قابل قبول براي تغيير از درونه ولي قبول دارم اين موضوع شمشيري دو لبه بوده و بايد با احتياط استفاده شود و رعايت حريم افراد شود. والا استبداد اكثريت بر اقليت خواهد بود كه خود شكلي از استبداد است.

 19. علی Says:

  سلام

  کاملا واضح است که افتخاری میخواد پاچه خواری کنه

  کسی که با عمل به مردم دهن گجی میکنه فقط باید با عمل جوابش رو داد

  منطقی نیست انتظار داشته باشه در قبال خیانت به مردم بهش احترام بزارن

  وقتی کمر به این کار بست باید فکر ایجاشو میکرد

  کار مردم درسته …………………… کاملا

 20. Shahin Says:

  دروغ میگه مثل سگ‌ . مگه کسی‌ جرات داره موی دخترش رو بکشه و دخترش به جایی‌ شکایت نکنه؟

 21. kpk3 Says:

  fekr konam in behtarin javab bashe,ke ma jonbeshe sabzi ha mesle aghayoon nistim ke hame chizo bekahim faramoosh konim,hala che khoob bashe,che bad,be gheir az oonam namak nashnasam nistim,va khoobo bado tashkhis midim

 22. به خاطر نوزاد دشمنش Says:

  نه به خاطر آفتاب نه به خاطر حماسه
  به خاطر سایۀ بام کوچکش
  به خاطر ترانه ئی
  کوچک تر از دست های تو
  نه به خاطر جنگل ها نه به خاطر دریا
  به خاطر یک برگ
  به خاطر یک قطره
  روشن تر از چشم های تو
  نه به خاطر دیوارها به خاطر یک چپر
  نه به خاطر همه انسان ها به خاطر نوزاد دشمنش شاید
  نه به خاطر دنیا به خاطر خانۀ تو
  به خاطر یقین کوچکت
  که انسان دنیائی است
  به خاطر آرزوی یک لحظۀ من که پیش تو باشم
  به خاطر دست های کوچکت در دست های بزرگ من
  و لب های بزرگ من
  بر گونه های بی گناه تو
  به خاطر پرستوئی در باد، هنگامی که تو هلهله می کنی
  به خاطر شبنمی بر برگ، هنگامی که تو خفته ای
  به خاطر یک لبخند
  هنگامی که مرا در کنار خود ببینی
  به خاطر یک سرود
  به خاطر یک قصه در سردترین شب ها تاریک ترین شب ها
  به خاطر عروسک های تو، نه به خاطر انسان های بزرگ
  به خاطر سنگفرشی که مرا به تو می رساند، نه به خاطر شاهراه های دوردست
  به خاطر ناودان، هنگامی که می بارد
  به خاطر کندوها و زنبورهای کوچک
  به خاطر نجار سپید ابر در آسمان بزرگ آرام
  به خاطر تو
  به خاطر هر چیز کوچک هر چیز پاک بر خاک افتادند
  به یاد آر
  عموهایت را می گویم
  از مرتضا سخن می گویم.

 23. یسنا Says:

  این که مشخصه باز برادران یا خواهران بسیجی یه کاری کردن که بندازن گردن جنبش سبز. این افتخاری هم حالش خرابه. کسی که با بیست و سی مصاحبه میکنه انتظار محبوبیت نباید داشته باشه. به هر حال توهین به خونواده همچین آدمی هم محکومه.

 24. شهروند Says:

  بي خود ژست حريم خصوصي گرفتن كار خوبي نيست. همه مي دانيم كه تلويزيون ايران يد طولايي در تحريف حقايق دارد و در اين راه از هر ابزاري استفاده مي كند خواه امام حسين باشد خواه افتخاري و اين موضوع هيچ ربطي به اخلاقيات جماعت سبز ندارد. اصلا از كجا معلوم يك عده را اجير نكرده باشند براي آزار دختر افتخاري و بعد گرياندن او در سيماي ملي؟… يه جمله هم به افتخاري كه خود را بي گناه مي داند بگويم و آن اينكه اگر براي چند متلك بي اهميت به دخترت اينقدر براشفتي كه در جلوي چشم بينندگان گريه سردادي به فكر آن پدر و مادري باش كه فرزندش را با گلوله كشتند خونش بر زمين ريخت و جان داد و آن گونه به ما نگاه كرد و بعد گفتند عامل انگليس و امريكا بوده و حتي به ان پدر و مادر اجازه ندادند كه گريه كنند! … انگاه تو آقاي افتخاري رفتي و اين قاتل او را در آغوش گرفتي؟!!!

 25. eros Says:

  به احتمال زیاد بحثی شده بین کسانی با دختر اون نامرد و بهش بابت عملکرد اون مرتیکه اعتراض شده اما دختره با زبون درازی گفته که چیچی میگوین خوب کرده س بازو میکونه د اصلش به شما چه و معلومه که چند دقیقه بعد دعوا میشه و گیس و گیس کشون و … و چسناله های مرتیکه لمپن که آی به دختره م تجاوز شده س و …. والا دختر اون اشغال چه ارزشی داره کسی بخاد پشماشو بکشه .مگه خودش انگولک کرده باشه و حرف نامربوط زده باشه که بخاطر حرف خودش تنبیه شده .و اگر این اشغال جزو ذخایر ملی و فرهنگی است برمملکت و ذخیره اش باید رید.

  • مجید Says:

   عالی گفتی

  • sinderela Says:

   دمت گرم واقعا گل گفتی eros جان واقعا کجای این عوضی ذخیره ملی حساب میشه من فکرمیکنم بعضیها اصلا معنی حرفی رو که میزنن نمیفهمن افتخاری اگرادم بود همون اول میومدو عذرخواهی میکرد نه اینکه ننه من غریبم بازی در بیاره وبه خودش اجازه بده به شجریان عزیز توهین کنه این اشغال حتی حرمت استاد را به جا نیاورد ..درود برشجریان بزرگ

 26. ali Says:

  jamesh kon binim baba bain sosol baziha va maskhare kardaneton. khodeti mashti. chera faghat nazarate moafeghe khodet ro mizari inja? shashidam be harchi khaie male namarde

 27. cyrusspinoza Says:

  دوستاني كه ميگن افتخاري ال و بل بايد بدونن افتخاري هنرمنده و نونش از اين راه در مياد اگه شماها كه ناراحتين جرئت مخالفت دارين برين ميدون ازادي بلند بلند فرياد مخالفتتون رو بگوش مردم برسونين انوقت دليل عمل افتخاري رو ميفهمين!!! همچنين اگه قرار باشه اين جنبش هم مثل همين حكومت باشه و با توهين كارشو پيش ببره و بگه هركي با ما موافق نيست بايد باهاش بجنگيم خب چنگيزخان مغول هم همين رويه رو اجرا كرد رئيس جمهور و دولت فعلي هم همين رويه رو اجرا كردند نتيجش هم ديديم!!!ميتونيم اسم جنبش سبزو بزاريم جنبش قرمز يا پيروان راه احمدي نژاد !!! البته من نميگم اقاي افتخاري كار خوبي كرد من ميگم چاره اي نداشت شايد مجبورش كردن اين دولت تو اين كار استاده!!! افتخاري كه سياسي نيست اينكه ميارنش پاي نارساناي ملي و اخبار 20و30 مظلوم نمايي كنه هم تقصير ماست ما نبايد كاري كنيم مردم فكر كنن فرقي بين ما و حكومت نيست ما ميتونيم ايشون رو تحريم كنيم اهنگاشو گوش نديم ازش انتقاد كنيم بهش اعتراض كنيم ولي توهين وازار و اذيت به خودش دخترش پسرش خوانواده اش يا هر كسه ديگه از ويژگيهاي اين نظام و دليل مخالفت ماست.

 28. mehdi Says:

  عباس جدیدی درتلویزیون نمیدونم کدام کاناله یک افشاگری جانانه میکنه که مجری مجبور به قطع برنامه میشه . اگه ندیدی وتا کنون در بالاترین نیومده به بروز شدنش دربالاترین کمک کن که کمکیست به باز شدن هرچه بیشتر جامعه که ما سخت نیازمند این قلم کارائیم . با مهر واحترام
  http://www.irannegah.com/Video.aspx?id=2096

 29. بهنام Says:

  البته من نمیدونم این مردک راست گفته یا نه ولی جنبش سبز کلاً همینه.دیکتاتور و خشن
  اکانت بالاترین من به صرف اینکه از موسوی 2 خط انتقاد کردم بسته شد.
  به هر حال خیلی راه مونده تا ما ایرانی ها به شعور دموکراسی برسیم.

 30. alireza Says:

  البته به حرفای ایشان اعتمادی نیست وشاید مثل قضیه شیرفروش محلشون که بعد تکذیب کرد احتمالا باز برای عوام فریبی اینو بهش گفتن بگه که اشتباه بزرگتری است ومن مطمعن هستم ملت واقعی ایران با فرهنگ تر از این حرفا باشند تعجب ایشان تو کنسرت بخشش می خواد تو تلویزیون طلب کار بقول معروف وضعیتتو مشخص کن ولی مرد باش یا زنگی زنگ یا رومی روم

 31. مسعود Says:

  آقای افتخاری خودش اذعان کرد که تو یک موقعیت مجبور به ادای احترام! شده ولی توهین کردن به هر شخصی از هر گروهی مجاز نیست وگرنه سبز با تحجر سیاه چه فرقی غیر از احترام به عقاید دارد .

 32. mehdi Says:

  دوست عزیز من متوجه نشدم که چرا هنوز دوتا پیامی که نوشتم درحال بررسی ست ؟ اشتباهی رخ داده ویا اینکه مسئله چیز دیگریست ؟ ممنون میشه بدونم . با احترام بشما

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: