یکی از افشاگری های جنگ میتواند حکم اعدام رحیم صفوی درعملیات کربلای 4 باشد

مهندس موسوی تهدید به افشا کرده.رازهایی از چندین و چند خیانت پشت پرده از طرف شیادانی که خواهان ادامه جنگ بودند.

جنگ ارمغانی جز فلاکت و بدبختی نداشت.حا ل بعد از گذشت حدود 20 سال از این واقعه گران که بر این اب و خاک و مردمش امد مهندس موسوی تهدید به افشا گری کرده.قطعا ناگفته های زیادی از زمان جنگ باقی مانده.دستان پشت پرده ای که از ادامه جنگ سود کلانی برده اند.به نقل از سردار داود بیک زاده یکی از سرداران سپاهی که چندین سال پیش از کشور خارج شد و اطلاعات زیادی را از فساد این حکومت سراسر فاسد فاش کرد.یکی از افشاگری های او در زمان جنگ حکم اعدام سردار رحیم صفوی به دستور مستقیم خمینی بود.از انجا که در کربلای 4 یکی از بیشترین خسارات جانی نصیب رزمندگان ما شد.به دلیل بی کفایتی و بی لیاقتی شخص رحیم صفوی در ان زمان که سمتی در ان زمان داشت به این دلیل که یا به عمد و یا  سهوا نیروهای خودی را با هدایت به منطقه عملیاتی نامناسب به دشت های صا ف هدایت کرده بود که هر حمله از طرف نیروهای بعث منجر به تحمیل شدید ترین خسارات جانی شده بود.به همین دلیل به نقل از گفته های داود بیکزاده به دلیل همین بی کفایتی حکم اعدام رحیم صفوی در ان زمان به دستور شخص خمینی صادر شد.حال چه دستهایی پشت پرده بود که همچنان رحیم صفوی حی و حاضراست و نتنها ان حکم اجرا نشد بلکه سردار رحیم صفوی همچنان یکی از بلند پایه ترین منصوبین در سپاه و دستگاه نظامی حکومت است.قطعا ناگفته ها بسیار است.امیدوارم ناگفته ها بازگو شود تا رسوا شوند انها که با جان و مال ملت ایران بازی کردند .از ان بهره جستند و جیبهای خود را پر کردند

Advertisements

6 پاسخ to “یکی از افشاگری های جنگ میتواند حکم اعدام رحیم صفوی درعملیات کربلای 4 باشد”

 1. nima Says:

  khoda lanat kone in bi namosaye avaziro.
  ke bachehaye mardomo be koshtan dadan va hala daran ba dozdihashon khone
  mardomo to shishe mikonan.

 2. hamed Says:

  با سلام ..همانطور که اکنون بر همه واضح است دلیل اصلی حمله صدام به ایران تحریک مردم عراق به شورش علیه صدام و کودتا علیه صدام توسط نظامیان حزب بعث بود که هر دو توسط خمینی دجال انجام شد به فاصله شش ماه قبل از حمله..حتی به گفته سفیر وقت ایران در عراق صدام شخصا به سفارت ایران امد و گفت که به خمینی بگویید از دخالت در امور ما دست بر دارد و الا من به ایران حمله میکنم..حالا ای آخوند نفهم خود باعث شروع تمام بدبختی و کشتار بوده و برای صفوی حکم اعدام صادر کرده است..واقعا جالب ……

 3. Whistle Says:

  حکم اعدام رحیم صفوی؟! انهم بدستور خمینی؟! انهم به اتهام بیلیاقتی و به کشتن دادن جوانان ایرانی؟!!!! شوخی میکنید؟
  اولا مگر رحیم صفوی تنها کسی بود که با طرح های احمقانه نظامی، سربازان ایرانی را بکشتن داد؟ مگر محسن رضایی کم بیلیاقتی از خود نشان داد؟ مگر ایشان در حمله به شیوه موج انسانی، که تاکتیکی مربوط به جنگ جهانی اول است، هزارها جوان ایرانی را بکشتن نداد، انقدر که ناظرین آگاه بین المللی در همان زمان گفتند که ما تا بحال ارتشی را ندیده بودیم که جان افرادش اینچنین، برایش بی اهمیت باشد. از ان گذشته اصلا مگر خود خمینی از شش سال ادامه بیهوده جنگ و خونریزی پشتیبانی نمیکرد؟ مگر جنگ را «برکت و رحمت» نمیخواند؟ البته به جهتی هم درست میگفت. اگر این جنگ برای مردم جز کشتار و نابودی انسانی و مالی چیزی نداشت، برای خمینی، استمرار نظام کثیف ولایت فقیه را داشت و برای سران و وابستگان حکومت، امکان غارتگری، سرکوب مردم را فراهم میکرد، از بازار آزاد بگیرید، که سر نخش دست عوامل خمینی بود، تا معاملات کلان اسلحه که بدست آقایان و آقا زاده ها انجام میشد. ظاهرا تلاشی در جریان است تا چهره کریه خمینی، این دجال فریبکار و آدمکش را سفید سازی کنند و دستان آلوده بخونش را از جنایت و خیانت مبرا کنند تا بهتر بتوانند پشتش پنهان شوند و حد اکثر با فدا کردن چند مهره سوخته، نظام کثیف ولایی را از غرقاب تضادها و بحرانهای خودساخته بیرون بکشند.
  کسی که فتوای اعدامهای ۶۷ را صادر کرد و فقط در مدت یکروز، هزارها جوان ایرانی را اعدام کرد، حالا دلش برای نابودی جان جوانان ایرانی، گیرم در لباس نظامی، میسوزد؟
  یادم میاید که تقریبا یکهفته قبل از انقلاب، آخوند فلسفی در تهران و در حوالی بازار، برای اولین بار پس از رفع وضعیت «ممنوع المنبری» سخنرانی داشت. شروع کرد به سخنرانی راجع به مصدق و ۲۸ مرداد و جدایی کاشانی و آخوندها از مصدق. ناگهان سندی را از جیبش در آورد که تا آنروز ناشناخته بود. این سند نامه ای بود که کاشانی در آخرین روزهای قبل از کودتا به دکتر مصدق نوشته بود و پیشنهاد همکاری میکرد و مصدق هم، دست همکاری وی را پس زده بود. البته این ظاهر نامه بود. بعدها فهمیدم که هرگز در مورد اصالت این سند تازه، که به سرعت هم در کتب تاریخی وارد شد، تحقیقی انجام نشد. این پیشنهاد همکاری، با توجه به سابقه کارشکنی کاشانی و آخوندها در مقابل حکومت دکتر مصدق، بشدت محل تردید است، اما با توجه به همکاری آخوند کاشانی با کودتا چیان، مشخص است که هدف سند سازان، سفید سازی کاشانی و در کل، آخوندها و اسلام پناهان بود تا راه را برای ورود آخوندها به رهبری سیاسی کشور باز کند.
  آیا حکومتی که با اسناد قلابی برای خود مشروعیت خریده است، با دروغ روی کار آمده و با فریبکاری و سرکوب، وجود منحوسش را حفظ کرده، خیلی عجیب است که این بار هم با دروغ و تقیه و تزویر و ارائه اسناد دروغین، سعی در نجات خود داشته باشد؟

 4. محارب Says:

  http://www.pezhvakeiran.com/page1.php?id=23808

 5. مسعود Says:

  سلام به همه ی ایرانیان اریایی
  اگه شما حقیقت این عملیات کثیف رو میدونستین چیکار میکردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  نمیوام بگم که خیلی میدونم ولی …..
  واسه نمونه فقط چند تا از حقایق رو میگم. چرا هیچ کس نمیدونه که ارتش هم تو این عملیات بود؟؟
  چرا هیچ اسمی از ارتش نیست؟
  چرا صیاد ترور شد؟
  می دونستین ارتش فدای این عملیات شد؟
  حالا اصل ماجرا:
  به صیاد دستور میرسه که باید این عملیات انجام بشه ولی اون خودداری میکنه چون مسیر و قدرت پدافند عراق رو میدونسته ولی اونا قبول نمیکنن. دیگه مسیر و موانع پدافندی که عراق درست کرده بود رو زیاد توضیح نمیدم ولی بدونید که عراق در منطقه جفیر ایران آب ول کرده بود و در این منطقه به صورت حلقه ای موانع غیر قابل نفوذ شامل کانال های قیر ، بشکه های فوگاز، انواع مین، خورشیدی، برق و … که اگه بخوام ثوضیح بدم خیلی طولانی میشه.
  به ارتش میگن که باید از این منطقه عبور کنه. سپاه هم از سمت فاو حمله کنه با این تجهیزات:
  1. هوانیروز
  2. نیروی هوایی
  3. پدافند
  4. توپخانه
  5. قایق و هاورکرافت
  6. تیم مهندسی
  .
  .
  .

  حالا یک سوال .
  کدوم از تجهیرات مال سپاه بود؟؟
  مهندس اخگر از نداجا 6 ماه فقط داشت اب اروند رو بررسی میکرد. ف نداجا چون حاضر به دادن غواص نشد اعدام شد. شهید ستاری با تیم پدافندش 78 هواپیما و چندین هلیکوپتر عراقی رو زد.
  سرهنگ سلطانی خلبان هوانیروز شهید شد.
  فقط میشه بگین چرا از ارتش تو این عملیات اسمی نمیبرن؟؟؟؟

  من اگه کل این عملیات رو واستون شرح بدم بخدا گریه تون میگیره.
  ولی ما حقمونه
  باید بدتر از اینا سرمون بیاد
  وقتی تو این مملکت ارتشی آدم حساب نمیشه و همه چیزو به سپاه نسبت میدن همه چیز حقمونه.
  مشکل ارتش این بود که تو جنگ امام زمان رو قبول نداشت. بچه هاشو الکی جلو توپ و تانک نمیفرستاد تا شهید بشن.
  مشکل ما ایرانیا هم اینه فکر میکنیم که ارتشی ها نجسن
  چرا تو این اغتشاشات ارتش هیچ حرکتی نکرد؟
  چون خودشم خواستار براندازی این حکومت کثیفه
  یکم به خودتون بیاین دوستان ……..

 6. mohammad hossein emamparast Says:

  سلام امیدوارم که بالاخره مسئولین و روسای مملکتمون به عقل رسیده باشند و دست از بازی کردن با نیروی اتمی‌ کشیده باشند. این ژاپنیها که انقدر وارد بودند بدبخت شدند حالا چه برسد به ما که کارشناسانمون یه سری روسی هستند که مثل چینیها و ژاپنیها به خدا ایمان ندارند حالا چطور میشه دلشون به حال ما بسوزه.این همه نفت داریم این همه سد داریم اما تا مردم را به پودر تبدیل نکنند ول کن نیستند. من فدای ولایت فقیه و رهبرم نه این دولتیها.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: